Võtke meiega ühendust!

Tartu Lasteaed Mõmmik

Mõisavahe 32, Tartu

50708 

Telefon: 746 1098

E-post: mommik@tartu.ee

 

Direktor

Anne Eelmets

Telefon: 5344 8030

E-post: anne.eelmets@tartu.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

 

Õppejuht

Silja Langovits

Telefon: 53503160

E-post: silja.langovits@tartu.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

 

Eripedagoog-nõustaja/HEVKO

Siiri Urbas

Telefon: 5349 2248; 5345 0295

E-post: siiriurbas@gmail.com

Vastuvõtt kokkuleppel

 

Psühholoog

Piret Arendi

Telefon: 5783 548

E-post: piret.arendi@htk.tartu.ee

Vastuvõtt kokkuleppel (tööpäevad E ja N)

 

Logopeed (eesti õppekeel)

Merle Küünal

Vastuvõtt kokkuleppel

 

Logopeed (vene õppekeel)

Ksenia Nikulnikova

E-post: knikulnikova33@gmail.com

Vastuvõtt kokkuleppel

 

Logopeed (vene õppekeel)

Vastuvõtt kolmapäeviti 8.00-17.00

E-post:

 

Eesti keele õpetaja

Kerli Toom

 

E-post: kerli.toom@tartu.ee

 

Muusikaõpetaja

Veera Potašenkova

Telefon: 746 1099

E-post: veera.potašenkova@tartu.ee

 

Liikumisõpetaja

Denys Bondarenko

E-post: denysb58@gmail.com

Kirjutage meile!